.دانش آموزان دبستان پسرانه فروغ دانش، فاتح رقابت های دومینوی دانش آموزی شهرستان آمل شدند.

 تیم کلاس پنجمی شفاف (شنتیا ذاکری، فرنود غلامپور، ابوالفضل اسماعیل زاده و فرزام یوسفی)  در بخش پنجم و ششم مقام اول مسابقات را کسب نمودند.

محفل ققنوس که از دانش آموزان ششمی تشکیل شده بود ( مانی اسلامی، مهیار دایی ، محمدطاها هاشمی و محمدطاها کالاشی) با نمایشی خیره کننده از اجرای آزمایش های فیزیک نیوتنی با مهره های دومینو، رتبه دوم مسابقات را کسب کردند.

تیم عقاب های وحشی نیز  که از دانش آموزان چهارمی تشکیل شده بود ( عرشیا یزدانی، طاها رضائیان ، سام ایل بیگی) با سرگروهی عرشیا یزدانی در بخش سوم و چهارم حائز رتبه دوم شد.

با توجه به کیفیت تیم های فروغ دانش پسرانه، رتبه های سوم تا پنجم نیز در اختیار دانش آموزان فروغ دانش است.

دانش آموزان فروغ دانش، سه سال متوالی است که  قهرمان و نایب قهرمان مسابقات دومینو می شوند. این موفقیت را به این دانش آ

موزان، خانواده هایشان و همکلاسی های این دانش آموزان، مربیان و معلمان و خانواده فروغ دانش تبریک می گوییم.

 

 در حاشیه سه سال هم قهرمانی و هم نایب قهرمانی پیاپی در مسابقات دومین.

 

 

 

تمام دانش آموزانی که لذت یادگیری دومینو را درک کرده اند هیچگاه آن را از یاد نخواهند برد، دومینو در فرابرد کارگروهی، تفکر تیمی، توسعه مهارتها و آموزش همراه با لذت، جایگزینی ندارد.
? به کودکان خود اجازه دهید که آموزش به معنای واقعی آن را تجربه کنند:یادگیری به عنوان فرصتی شیرین و دوست داشتنی برای زندگی،گفتگو و هم اندیشی و نه فرایند تلخ خواندن برای نمره و روندی آمیخته با اضطراب و دلشوره های دائمی و هر روزه. کودکان خود را از زیر فشار روانی آزمون های مکرر نجات دهید ؛بگذارید آنان تصورات و تصاویر آزاردهنده از کتاب و درس و یادگیری در ذهن و دل رمیدۀ خود را با لذت یادگیری در کنار همبالان و مربیان خود جایگزین کنند.

? @forughdanesh2

به این مطلب چند ستاره می دهید؟
[مجموع آرا: 0 میانگین: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *