مقام دوم کشوری جشنواره ملی دومینو ایران و مقام اول مسابقات دومینو شهرستان آمل، حاصل کار دانش آموزان دبستان فروغ دانش در مسابقات دو هفته ی اخیر دومینو ی شهری و ملی است.
در مسابقات انتخابی شهرستان آمل، هشت تیم از دبستان فروغ دانش، شرکت داشت، که در این بین ۳ تیم به مسابقات ساری دعوت شدند و از بین این ۳ تیم، تیم مبین کیازرمانی، محمد ایمانی، محمد عباسی و آرش سلیمانیان، برنده ی رتبه ی اول شهر و سیصدهزار تومان جایزه ی نقدی شدند.
باقی نتایج مسابقات دومینو ، آموزشگاه های شهرستان آمل اعلام بر اساس اعلان رسمی کانال خبری جشنواره ملی دومینو به آدرس https://telegram.me/irdomino به صورت زیر می باشد.این موفقیت را به این دانش آموزان و خانواده های محترمشان تبریک عرض می نماییم .
گروه های برتر به شرح ذیل می باشند :
? در مقطع ابتدایی :
رتبه اول : دبستان پسرانه فروغ دانش ( سرگروه : کیازرمانی )
رتبه دوم : دبستان دخترانه آفرینش ( سرگروه : پریا داوودی )
رتبه سوم : دبستان دخترانه فرهنگ (سرگروه : فاطمه واحدی )
? در مقطع متوسطه :
رتبه اول : دبیرستان دخترانه شهید ملک زاده ( سرگروه : کوثر فلاح )
رتبه دوم :دبیرستان دخترانه عصمتیه ( سرگروه : فاطمه زهرا حیدری )
رتبه سوم : دبیرستان پسرانه نخبگان ( سرگروه : علیرضا احمدی )

مسابقات کشوری دومینو  در شهر ساری و در سالن شهید سید رسول حسینی برگزار گردید . سه گروه از دبستان غیردولتی پسرانه فروغ دانش آمل که با کسب امتیازات لازم در مرحله ی اول  ، مجوز حضور در این مسابقات را دریافت نموده بودند ، با ترکیبی جدید در این مسابقات شرکت کردند .
نهایتا یکی از گروه های دبستان شامل ( آقایان  سبحان نجفی ، پارسا پاک نهاد ، محمد عباسی و سید محمد امین نورانی ) موفق شدند رتبه دوم کشور در این دوره از مسابقات را از آن خود کنند . این موفقیت چشمگیر را به این دانش آموزان و خانواده های محترم ایشان تبریک عرض می نماییم .

فیلم اهدای جوایز

عکسهای زیر مربوط به این مسابقات است :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *